ژل گونه (فیلر گونه) چیست؟

یکی دیگر از نواحی پرطرفدار صورت برای تزریق ژل، گونه ها می باشند. این روش سبب افزایش حجم و لیفت گونه ها و نیز کاهش چین و چروک پوست صورت می شود از همین رو امروزه افراد زیادی جهت بهبود فرم صورتشان درخواست تزریق ژل گونه دارند. افرادی که گونه های کوچک و فرورفته دارند و یا در اثر بالا رفتن سن حجم گونه هایشان کاهش یافته و پوست صورتشان شل شده است، با تزریق فیلر می توانند صورتشان را جوانتر کرده و به فرم دلخواهشان دربیاورند.

ژل گونه

امروزه ژلها با برندهای گوناگون در سراسر دنیا و نیز در کشور ایران عرضه شده اند که از نظر کیفیت و مدت ماندگاری متفاوند. برای تشخیص معتبرترین و با کیفیت ترین برند بهتر است ابتدا به پزشکان کلینیک پوست و مو نیک آفرید مراجعه نمایید تا شما را در تهیه و انتخاب بهترین ژل راهنمایی نماید. چرا که استفاده از یک ژل نامرغوب و نامعتبر می تواند عواقب جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. هیالورونیک اسید ماده ای است که در بدن انسان نیز وجود دارد و اغلب سازندگان، از این ماده برای ساخت ژل استفاده می نمایند. این ماده با بدن انسان سازگاری دارد و با گذشت زمان جذب بافت صورت می گردد.

با مراجعه به پزشک، وی با بررسی ساختار صورت شما و شدت فرورفتگی گونه ها می تواند شما را در جهت میزان موردنیاز ژل برای تزریق راهنمایی نماید. برخی از مراجعین با نشان دادن عکس موردنظرشان از فرم گونه ها در پی دستیابی به آن فرم هستند. اما باید به این نکته توجه کرد که ساختار صورت افراد با یکدیگر متفاوت است و هر فردی بسته به حجم بافت صورتش تا میزان مشخصی قابلیت تزریق ژل را دارد. تزریق بیش از حد فیلر گونه باعث آسیب به بافت و غیرطبیعی شدن فرم صورت می گردد.